Stalker Bike Quest

SBQЛюбі друзі!

Клуб “Bikedemons” радий запропонувати участь у захопливому вело-квест всім прихильникам велосипедів і гри “Сталкер“. Квест проводитися на території вашого міста та прилеглих об’єктах і являє собою суміш захопливих логічних завдань, пригод, гонки та орієнтування на місцевості. Квест має основу взяту з популярної комп’ютерної гри “Stalker“, що має на увазі різні ігрові моменти і ситуації. Детальніше про квесті ви можете дізнатися на сторінках форуму >>>>

Правила квесту.

1. До квесту допускаються тільки учасники і команди які попередньо зареєструвалися на “старті”. Без попередньої реєстрації гравці і команди не допускаються. Вікове обмеження учасників – 18+, на момент проведення квесту, можливі персональні виключення оговорені з організаторами окремо.

2. Основне завдання: Набрати більше балів виконуючи завдання (квести), збираючи трофеї і артефакти.

3. Учасники отримують не більше одного завдання і тільки після успішного виконання попереднього або по закінченні контрольного часу, отримують нове.

4. Квест є нелінійною грою (free-to-play) і тому завдання видаються випадковим чином.

5. Учасники можуть об’єднаються в команди, Призовий фонд в такому випадки нараховується всій команді, не залежно від чисельності. Стартовий внесок збирається з кожного учасника, не залежно від членства в команді.

6. Засоби пересування – тільки велосипед. Ніякі моторні транспортні засоби, в тому числі і на електротязі не допустимі.

7. Не можна приймати будь-яку сторонню допомогу, підказки віддалених помічників і консультантів, окремий пошук, «буксир». За порушення цього правила безумовна дискваліфікація учасника або команди. Скарги розглядаються після фінішу і до оголошення результатів квесту.

8. Рекомендована комплектація учасника або команди: сумка від армійського протигаза, GPS-навігатор, компас, фотоапарат, фара / ліхтар. Антураж з гри «Stalker» вітається і дає додатковий бонус (визначається організаторами на старті гри).

9. Учасники не повинні наближатися до ігромастера, якщо він зайнятий з іншими гравцями, не підслуховувати їхні розмови і завдання. Не перешкоджати діям інших гравців і ігромастеров. Усі суперечки та конфлікти між учасниками вирішуються шляхом переговорів у присутності організаторів але не пізніше оголошення результатів квесту.

10. Об’єкти гри (точки, схрони, артефакти тощо) повинні бути видимі з мінімум з одного боку: точка – 10-5 м, трофей, схрон і артефакт – 1 м. Можуть бути додаткові позначки і предмети з нанесеною фарбою трафарету логотипу квесту, які описані в завданнях (квестах).

11. Ігромастер повинен знаходитися в локації, не далі ніж 100 м від точки. Після закінчення обробки завдань локація закривається, про що з’являється повідомлення – локація закрита. Діаметр локації – до 150 м.

12. Гравці можуть обмінювати між собою ігрову інформацію, артефакти, трофеї і ігрові елементи. Курс обміну договірною. Гравці можуть обміняти набрані бали на навідні підказки.

13. Ігрові локації відзначені на карті сайту квесту. Так само можуть бути допоміжні ігрові крапки не відмічені на карті, але зазначені у квесті описом.

14. Будь-який гравець, в будь-який момент може вийти з квесту. При цьому бажано повідомити найближчого ігромастера. Весь накопичений матеріал бажано передати ігромастерам або можна забрати з собою. Вихід з квесту гравця, не позбавляє його права на приз за результатами за набрані бали.

15. Усі спірні моменти вирішуються під час квесту шляхом розгляду, переговорів і обговорення між гравцями і організаторами, після гри будь-які претензії не приймаються.

16. Учасники несуть повну відповідальність за дотримання ПДР, техніки безпеки, травматизму, і а також нанесення будь-якого збитку собі та іншим особам. Організатори не несуть ніякої відповідальності за дії учасників.

Карта локації

Share Button