куда бы поехать?

Опис походів, прогулянок, покатушек на велосипедах і плани на майбутнє

Re: куда бы поехать?

Повідомлення S@mson » 21 травня 2014, 22:30

phpBB [media]
Бывают моменты, когда ничего не осветит ваш путь лучше горящего моста за спиной © Don Henley
Я люблю кататься © Тайм-Аут
phpBB [media]
Зображення
Аватар користувача
S@mson
БайкДемон
 
Повідомлень: 5116
З нами з: 30 січня 2009, 10:01
Звідки: Фастов-Киефф

Re: куда бы поехать?

Повідомлення S@mson » 26 травня 2014, 20:57

9 маловідомих місць Західної України, які варто відвідати

Старовинний центр Львова, Кам’нець-Подільська фортеця, Хотинський замок, Чернівецький Будинок митрополитів (тепер Чернівецький національний університет), Скелі Довбуша, Шацькі озера – всі ці об’єкти вже давно відомі кожному українському мандрівнику. Більшість з подорожуючих, які прагнуть кудись поїхати частіше за все вибирають саме захід нашої країни. Але мало хто з нас чув про не такі відомі місця на Заході, які є не менш прекрасними ти милують око кожного, кому вдалось їх побачити. Пропонуємо до вашої уваги список маловідомих місць Західної України, які варто відвідати.

Тунель кохання (поблизу с. Клевань, Рівненська обл.)
[jpg]http://wyr.com.ua/files/Statti/9%20malovidomix%20misc%20Zaxidnoji%20Ukrajini/tunel%20koxannja.jpg[/jpg]
Тунель утворили зарості дерев, кущів, які сплелися між собою у конструкцію арочної форми. Побачивши це вражаюче зелене диво вперше, важко повірити, що створила його сама природа, а не якийсь ландшафтний дизайнер. Починаючи з травня, листя дерев та кущів у поєднанні з квітучими рослинами утворюють навколо залізничної колії наче вкритий шовковистим зеленим килимом тунель. Одна з легенд стверджує, що таке чудо природи з'явитися після трагічної смерті однієї місцевої пари закоханих. Проте, швидше за все, природа змогла створити Тунель кохання після того, як колію трохи занедбали і припинили вчасно обрізати гілля. Дерева та кущі розрослися, товарний потяг, який ходив тут щодня, скеровував напрям їхнього росту - так і утворилася природня арочна конструкція, котра тепер стала улюбленим місцем туристів та молодят.

Тараканівський форт (поблизу с. Тараканів, Рівненська обл.)
[jpg]http://wyr.com.ua/files/Statti/9%20malovidomix%20misc%20Zaxidnoji%20Ukrajini/tarakanivskij%20fort.JPG[/jpg]
Тараканівський форт, котрий був збудований для укріплення західних кордонів Російської імперії у ХІХ ст. і був цілком самостійною військовою одиницею. Займаючи площу понад 4 га та маючи 7 підземних рівнів, він уміщав на своїй території хлібопекарню, пральню, церкву, морг, телефонний зв'язок і 3 колодязі з водою та інші споруди, необхідні для життя гарнізону. У наш час Тараканівський форт зустрічає відвідувачів складною системою підземних ходів, тунелів, приміщень, ДОТів, сходів. До форту можна потрапити через входи у чотирьох ровах, які оточують будівлю.

Джуринський (Червоногородський) водоспад (с. Нирків, Тернопільська обл.)
[jpg]http://wyr.com.ua/files/Statti/9%20malovidomix%20misc%20Zaxidnoji%20Ukrajini/dzhurinskij%20vodospad.jpg[/jpg]
Джуринський водоспад вважається найвищим рівнинним водоспадом, хоча про нього знає не так багато людей поза Тернопільщиною. Висота найвищого з трьох каскадів – аж 16 м. Джуринський каньйон,  де і знаходиться Червоногородський водоспад, входить в десятку найкрасивіших місць України. За переказами старих людей, водоспад штучно утворено турецько–татарськими полчищами, які в 1620 році після перемоги польських і козацьких військ все руйнували на своєму шляху від м. Кам’янець-Подільського до Львова і Перемишля. Справа в тому, що річка Джурин, колись була досить повноводна. Вона робить у Червоногороді кількакілометрову петлю, омиваючи своїми водами червоногородське поселення. Для того, щоб здобути замок, від якого до сьогодні залишились тільки башти, туркам довелося перерубати кам’яний кряж і пустити води до повноводного Джурина на водоспад, звільнивши таким чином собі шлях до замку. Але то легенда, а водоспад існує.

Заліщики (Тернопільська обл.)
[jpg]http://wyr.com.ua/files/Statti/9%20malovidomix%20misc%20Zaxidnoji%20Ukrajini/zalischiki.jpg[/jpg]
Заліщики – невеличке курортне містечко лежать у мальовничій долині на лівому березі Дністра в південно-західному Поділлі, немов би на півострові. Дністер витанцьовує навколо цього райцентру на півдні Тернопільщини такі вихиляси, що, здається, от-от задушить невелике місто в своїх глибоких обіймах. Заліщики від обіймів не пручаються, адже саме завдяки височенним берегам Дністра це подільське місто може похвалитися середземноморським кліматом. Протилежний буковинський берег Дністра, що оточує Заліщики з трьох сторін, а зокрема з півдня і сходу, підноситься над рікою 70-120 метрів високою і стрімкою стіною. Саме з цієї сторони відкривається запаморочливий вид на все місто та на Дністрову меандру. Побачити на власні очі це неймовірне місце можна під час мандрівки Тернопільщиною

Бакота (поблизу смт. Стара Ушиця, Хмельницька обл.)
[jpg]http://wyr.com.ua/files/Statti/9%20malovidomix%20misc%20Zaxidnoji%20Ukrajini/bakota.jpg[/jpg]
Бакота – це місце, якого немає на карті, такий собі неіснуючий рай. Зараз так називають території вздовж берегів Дністра поблизу залишків одного з найстаріших монастирів України. Тут над кришталевою водою витає дух вікової історії. Бакота – село, Колодіївської сільської ради Кам’янець-Подільського району. Але цього села ви не знайдете на карті України. Колишні його мешканці не можуть повернутися, поблукати між порожніми хатами, подивитися на закинуті садки. Бо там, де колись була Бакота, сьогодні тече Дністер. У зв’язку з будівництвом Дністровського гідровузла рішенням облвиконкому від 27 жовтня 1981 року Бакоту було виключено з облікових даних. Тепер – частина національного природного парку «Подільські Товтри».

Манявський водоспад (с. Манява, Івано-Франківська обл.)
[jpg]http://wyr.com.ua/files/Statti/9%20malovidomix%20misc%20Zaxidnoji%20Ukrajini/manjavskij%20vodospad.jpg[/jpg]
Це один з найвищих і найкрасивіших карпатських водоспадів. Розташований він у мальовничій ущелині серед стрімких гір. Висота Манявського водоспаду - близько 18 метрів. Нижче і вище за течією є кілька двометрових порогів. Поблизу у лісі на скелі над річкою зберігся старовинний монастир-скит XVII в. Його заснував виходець з Афону монах Йов Княгинецький. Колись цей монастир був обнесений кам'яною стіною, за якою жителі сіл ховалися під час нападів турків і татар. У минулому тут знаходилась бібліотека стародруків. За переказами, сюди неодноразово навідувався один з ватажків опришківського руху Олекса Довбуш. Красива Карпатська природа, чисті гірські річки та повітря, цікаві маршрути для зеленого туризму, святі місця і спокій мають цілющий вплив на кожного, хто хоче відпочити від великого міста. Відпочити та духовно збагатитись можна під час нашої мандрівки, яка охоплює й інші сакральні об'єкти Галичини.

Розгірче (Львівська обл.)
[jpg]http://wyr.com.ua/files/Statti/9%20malovidomix%20misc%20Zaxidnoji%20Ukrajini/rozgirche.JPG[/jpg]
Однією із історично-культурних цінностей Львівщини є Печерний монастир, який знаходиться поблизу села Розгірче. Це цілий монастирський комплекс який знаходиться в печерах і представляє собою унікальний зразок наскельного сакрального будівництва XIII-XVI століть. Таке будівництво не є типовим для теренів Галичини. Сам монастир знаходиться на пагорбі, звідки відкривається прекрасний краєвид на всю навколишню місцевість і долину річки Опір. Скельні печери монастиря розташовані в два яруси. На нижньому ярусі розташовувались житлові приміщення, а на верхньому – церква, на місці якої зараз розташована маленька ікона, яка встановлена у 2003 році.

Поповичі (Львівська обл.)
[jpg]http://wyr.com.ua/files/Statti/9%20malovidomix%20misc%20Zaxidnoji%20Ukrajini/popovichi.jpg[/jpg]
У ХІХ ст. відповідно до концепції безпеки Австро-Угорської держави Перемишль було обрано стратегічним пунктом, тому навколо міста, на пагорбах, що його оточують, був побудований 45-кілометровий пояс оборонних укріплень. Це була одна з найбільших фортець Європи, яка складалася з 57 фортів, 6 з яких зараз знаходяться на прикордонній території України і доступні для огляду туристів. Найкраще збережений форт – це «Дзєвєнчиці». Цей із фортів зберіг свою багатоярусну будову, а стежка, що поряд рову біля форту має багато відгалужень. Форти, які знаходяться північніше до кордону, це – «Лисічка», «Биків» і «Плешевичі» – збереглися набагато гірше. Північніше знаходиться форт «Марушка Ліс». А від форту «Лисічка», на жаль, залишилися руїни. Кожен із фортів розташований на пагорбі та оточений ровом. Цікавим є й те,що у цій місцевості щороку в перші три дні липня проводять фестиваль мистецтв «Fort.Missia».

Урочище “Прийма” (поблизу м. Миколаїв, Львівська обл.)
[jpg]http://wyr.com.ua/files/Statti/9%20malovidomix%20misc%20Zaxidnoji%20Ukrajini/urochische%20prijma.jpg[/jpg]
Урочище Прийма, унікальне за своєю красою та історією, знаходиться за 2 км від м. Миколаєва Львівської області. За словами археологів, саме біля Миколаєва збереглися залишки давньоруського городища, зокрема його печери. Якщо ви любителі прадавнього минулого та історичних розкопок, то тоді вам буде цікаво відвідати й «житло» неандертальців, яке було знайде на території урочища. Та найцікавіше чого його варто відвідати - це абсолютно фантастичний та нереальний зовнішній вигляд цього гроту-поселення.


отсюда
Бывают моменты, когда ничего не осветит ваш путь лучше горящего моста за спиной © Don Henley
Я люблю кататься © Тайм-Аут
phpBB [media]
Зображення
Аватар користувача
S@mson
БайкДемон
 
Повідомлень: 5116
З нами з: 30 січня 2009, 10:01
Звідки: Фастов-Киефф

Re: куда бы поехать?

Повідомлення S@mson » 01 червня 2014, 12:53

Каменец-Подольский
Зображення Зображення
Бывают моменты, когда ничего не осветит ваш путь лучше горящего моста за спиной © Don Henley
Я люблю кататься © Тайм-Аут
phpBB [media]
Зображення
Аватар користувача
S@mson
БайкДемон
 
Повідомлень: 5116
З нами з: 30 січня 2009, 10:01
Звідки: Фастов-Киефф

Re: куда бы поехать?

Повідомлення S@mson » 19 червня 2014, 07:25

Пусть тут побудет, потом подумаю отдельно. Статья-описание тут
Карта https://maps.google.com/maps/ms?msid=21 ... 160c&msa=0
Бывают моменты, когда ничего не осветит ваш путь лучше горящего моста за спиной © Don Henley
Я люблю кататься © Тайм-Аут
phpBB [media]
Зображення
Аватар користувача
S@mson
БайкДемон
 
Повідомлень: 5116
З нами з: 30 січня 2009, 10:01
Звідки: Фастов-Киефф

Re: куда бы поехать?

Повідомлення kubik » 25 червня 2014, 21:05

Аватар користувача
kubik
БайкДемон
 
Повідомлень: 306
З нами з: 02 липня 2012, 11:00

Re: куда бы поехать?

Повідомлення S@mson » 01 липня 2014, 21:22

phpBB [media]
Бывают моменты, когда ничего не осветит ваш путь лучше горящего моста за спиной © Don Henley
Я люблю кататься © Тайм-Аут
phpBB [media]
Зображення
Аватар користувача
S@mson
БайкДемон
 
Повідомлень: 5116
З нами з: 30 січня 2009, 10:01
Звідки: Фастов-Киефф

Re: куда бы поехать?

Повідомлення S@mson » 13 липня 2014, 22:58

Альтернативное мнение говорит Скадовск
phpBB [media]
:men: :co_ol:
Бывают моменты, когда ничего не осветит ваш путь лучше горящего моста за спиной © Don Henley
Я люблю кататься © Тайм-Аут
phpBB [media]
Зображення
Аватар користувача
S@mson
БайкДемон
 
Повідомлень: 5116
З нами з: 30 січня 2009, 10:01
Звідки: Фастов-Киефф

Re: куда бы поехать?

Повідомлення Vasiliskin » 14 липня 2014, 09:40

Відверто кажучи, мені цей варіант більше подобається ніж Ізмаїл, тільки не Скадовськ, бо там особливо "ловити" нема чого, а краще поїхати до Лазурного у Скадовському районі.
Аватар користувача
Vasiliskin
**
 
Повідомлень: 346
З нами з: 06 лютого 2013, 12:55
Звідки: Киев

Re: куда бы поехать?

Повідомлення S@mson » 14 липня 2014, 09:45

Vasiliskin написав:Відверто кажучи, мені цей варіант більше подобається ніж Ізмаїл, тільки не Скадовськ, бо там особливо "ловити" нема чого, а краще поїхати до Лазурного у Скадовському районі.

Я хотів такий маршрут Одеса-Ізмаіл-Скадовськ-Алешковські піски-Херсон
Бывают моменты, когда ничего не осветит ваш путь лучше горящего моста за спиной © Don Henley
Я люблю кататься © Тайм-Аут
phpBB [media]
Зображення
Аватар користувача
S@mson
БайкДемон
 
Повідомлень: 5116
З нами з: 30 січня 2009, 10:01
Звідки: Фастов-Киефф

Re: куда бы поехать?

Повідомлення kubik » 14 липня 2014, 11:54

я согласен на любой вариант.
Главное по датам не раноше 15го и что бы 25 -26(в первой половине) были в киеве
Аватар користувача
kubik
БайкДемон
 
Повідомлень: 306
З нами з: 02 липня 2012, 11:00

Re: куда бы поехать?

Повідомлення Vasiliskin » 14 липня 2014, 14:22

S@mson написав:
Vasiliskin написав:Я хотів такий маршрут Одеса-Ізмаіл-Скадовськ-Алешковські піски-Херсон

Та це ж різні кінці, так би мовити... спочатку до Ізмаїла під Молдову, а потім повертатись?
Аватар користувача
Vasiliskin
**
 
Повідомлень: 346
З нами з: 06 лютого 2013, 12:55
Звідки: Киев

Re: куда бы поехать?

Повідомлення S@mson » 14 липня 2014, 21:59

Vasiliskin написав:
S@mson написав:
Vasiliskin написав:Я хотів такий маршрут Одеса-Ізмаіл-Скадовськ-Алешковські піски-Херсон

Та це ж різні кінці, так би мовити... спочатку до Ізмаїла під Молдову, а потім повертатись?

что-то типа такого
phpBB [media]

или может такого
phpBB [media]
Бывают моменты, когда ничего не осветит ваш путь лучше горящего моста за спиной © Don Henley
Я люблю кататься © Тайм-Аут
phpBB [media]
Зображення
Аватар користувача
S@mson
БайкДемон
 
Повідомлень: 5116
З нами з: 30 січня 2009, 10:01
Звідки: Фастов-Киефф

Re: куда бы поехать?

Повідомлення S@mson » 30 серпня 2014, 14:13

Зображення
Бывают моменты, когда ничего не осветит ваш путь лучше горящего моста за спиной © Don Henley
Я люблю кататься © Тайм-Аут
phpBB [media]
Зображення
Аватар користувача
S@mson
БайкДемон
 
Повідомлень: 5116
З нами з: 30 січня 2009, 10:01
Звідки: Фастов-Киефф

Re: куда бы поехать?

Повідомлення S@mson » 31 серпня 2014, 13:17

Бывают моменты, когда ничего не осветит ваш путь лучше горящего моста за спиной © Don Henley
Я люблю кататься © Тайм-Аут
phpBB [media]
Зображення
Аватар користувача
S@mson
БайкДемон
 
Повідомлень: 5116
З нами з: 30 січня 2009, 10:01
Звідки: Фастов-Киефф

Re: куда бы поехать?

Повідомлення S@mson » 11 жовтня 2014, 00:05

хто знає де можна так кататися?
phpBB [media]
Бывают моменты, когда ничего не осветит ваш путь лучше горящего моста за спиной © Don Henley
Я люблю кататься © Тайм-Аут
phpBB [media]
Зображення
Аватар користувача
S@mson
БайкДемон
 
Повідомлень: 5116
З нами з: 30 січня 2009, 10:01
Звідки: Фастов-Киефф

Re: куда бы поехать?

Повідомлення S@mson » 11 листопада 2014, 08:07

Бывают моменты, когда ничего не осветит ваш путь лучше горящего моста за спиной © Don Henley
Я люблю кататься © Тайм-Аут
phpBB [media]
Зображення
Аватар користувача
S@mson
БайкДемон
 
Повідомлень: 5116
З нами з: 30 січня 2009, 10:01
Звідки: Фастов-Киефф

Re: куда бы поехать?

Повідомлення S@mson » 13 грудня 2014, 00:05

Зображення
Бывают моменты, когда ничего не осветит ваш путь лучше горящего моста за спиной © Don Henley
Я люблю кататься © Тайм-Аут
phpBB [media]
Зображення
Аватар користувача
S@mson
БайкДемон
 
Повідомлень: 5116
З нами з: 30 січня 2009, 10:01
Звідки: Фастов-Киефф

Re: куда бы поехать?

Повідомлення Vasiliskin » 13 грудня 2014, 14:39

S@mson написав:http://veloua.livejournal.com/17039.html
Вітаю, народе. Так сталось, що я був у 9 з 10 місць, перелічених за посиланням і хотів би коротко поділитись своїм враженням стосовно кожного з відвіданих місць, забігаючи наперед, мушу сказати, що це не є порадою не відвідувати ці місцини, отже:

1 Качанівка - дорога для вєліка нормальна, подивитись майже нема чого бо все у занедбаному стані та залишає гнітуче враження. Зупинитись нема де, хіба що внагляки ставити намет на території, що охоронці із задоволенням дозволять зробити за копійки.

2 Полтавські піраміди - з двох бачив одну у с.Березова рудка тому писатиму про неї - стоїть за клубом біля цвинтаря, засрана у прямому розумінні слова, стоїть і сама по собі руйнується бо, як у це вірять аборигени, всі, хто хоч якось нашкодив піраміді, дуже скоро полишили наш світ.

3. Музей у Переяславі -дійсно вартий того щоб його відвідати бо, на мій погляд, він може дати фори "київському Пирогово", але треба мати на увазі, що це є улюблене місце проведення весвль і ще треба пам'ятати, що наспраді за кошти, витрачені на вхідний квиток можна лише зайти всередину, але майже кожна хата є окремим музеєм - музей рушника, хліба, шинок, будинок коваля, жида, пана тощо- все це за окрему плату... та все одно я б рекомендував відвідати. Коштує не багато (було 2-10₴), а дізнаєтесь багато цікавого.

4. Букський каньон- цікава і красива місцина з водосрадом, порогами, напіврозваленою електростанцією, поганої якості асфальтом на під'їзді і юрбою відпочивальників. Слід мати на увазі, що с.Буки має " двійника" по інший бік Одеської траси, але й туди теж варто навідатись.

5. С.Диканька.... Якщо не підчас проведення ярмарку -нема чого й потикатись.

6.Вілково- майже край геграфії. Кажуть, що це "українська Венеція" - фігня, це село з жахливим асфальтом, а там, де його немає - тупо вода.

7.Асканія нова - перлина. Маленький, але дуже класний зоопарк, чудовий заповідник. У перший можна їхати коли тепло, відвідування заповідника -восени.

8. Хортиця -однозначно їхати, хто не знає що це - читати історію, потім їхати.

9. Тонель любові - цікаво, але дохєра кровосісів.
Востаннє редагувалось S@mson в 14 грудня 2014, 00:08, всього редагувалось 1 раз.
Причина: поправив
Аватар користувача
Vasiliskin
**
 
Повідомлень: 346
З нами з: 06 лютого 2013, 12:55
Звідки: Киев

Re: куда бы поехать?

Повідомлення kubik » 15 грудня 2014, 12:52

Vasiliskin написав:5. С.Диканька.... Якщо не підчас проведення ярмарку -нема чого й потикатись.


+ много.
Женя с Сорочинцами не перепутал ? В Диканьке ярмарок не проводиться вроде.
Хотя один
Были с Федором в мае в этом году. Заурядное унылое село что одно что другое, местами дороги без асфальта.
Хотели поесть галушек в Диканьке так и не получилось.
Аватар користувача
kubik
БайкДемон
 
Повідомлень: 306
З нами з: 02 липня 2012, 11:00

Re: куда бы поехать?

Повідомлення Vasiliskin » 15 грудня 2014, 15:16

Нє, не наплутав, просто невдало висловив думку. Мав на увазі, що якщо їхати на ярмарок у Сорочинці то можна заїхати й до Диканьки, а просто так... Далі за текстом
Аватар користувача
Vasiliskin
**
 
Повідомлень: 346
З нами з: 06 лютого 2013, 12:55
Звідки: Киев

Re: куда бы поехать?

Повідомлення S@mson » 22 лютого 2015, 11:22

phpBB [media]
Бывают моменты, когда ничего не осветит ваш путь лучше горящего моста за спиной © Don Henley
Я люблю кататься © Тайм-Аут
phpBB [media]
Зображення
Аватар користувача
S@mson
БайкДемон
 
Повідомлень: 5116
З нами з: 30 січня 2009, 10:01
Звідки: Фастов-Киефф

Re: куда бы поехать?

Повідомлення bal » 08 березня 2015, 10:36

phpBB [media]
bal
БайкДемон
 
Повідомлень: 6
З нами з: 11 листопада 2012, 23:51

Re: куда бы поехать?

Повідомлення S@mson » 22 березня 2015, 11:40

phpBB [media]

Зображення
Бывают моменты, когда ничего не осветит ваш путь лучше горящего моста за спиной © Don Henley
Я люблю кататься © Тайм-Аут
phpBB [media]
Зображення
Аватар користувача
S@mson
БайкДемон
 
Повідомлень: 5116
З нами з: 30 січня 2009, 10:01
Звідки: Фастов-Киефф

Re: куда бы поехать?

Повідомлення S@mson » 05 квітня 2015, 08:31

Ялпуг - самое большое озеро Украины природного происхождения (149 км²), расположенное в Одесской области
Кугурлуй (94 км²) - озеро на юго-западе Украины
Кагул (90 км²) - озеро на юго-западе Украины
Бребенескул - самое высокогорное озеро Украины, 1801 м над уровнем моря.
Свитязь (26 км²) - самое глубокое озеро Украины

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Бывают моменты, когда ничего не осветит ваш путь лучше горящего моста за спиной © Don Henley
Я люблю кататься © Тайм-Аут
phpBB [media]
Зображення
Аватар користувача
S@mson
БайкДемон
 
Повідомлень: 5116
З нами з: 30 січня 2009, 10:01
Звідки: Фастов-Киефф

Re: куда бы поехать?

Повідомлення S@mson » 12 липня 2015, 08:54

phpBB [media]
Бывают моменты, когда ничего не осветит ваш путь лучше горящего моста за спиной © Don Henley
Я люблю кататься © Тайм-Аут
phpBB [media]
Зображення
Аватар користувача
S@mson
БайкДемон
 
Повідомлень: 5116
З нами з: 30 січня 2009, 10:01
Звідки: Фастов-Киефф

Поперед.

Повернутись до Вело-походи, вело-прогулянки, вело-покатушки, гонки та інші заходи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron